Badanie - Jak sobie radzić ze stresem

pakiet wsparcia psychologicznego

Badanie – Jak sobie radzić ze stresem

Podjęte działania w zakresie wsparcia psychologicznego studentów EUHE znalazły aprobatę i uznanie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej i zostały zamieszczone w publikowanym co roku Katalogu Dobrych Praktyk, jako "Monitoring i wsparcie psychologiczne studentów i wykładowców uczelni w radzeniu sobie ze stresem epidemii COVID-19" w Elbląskiej Uczelni HumanistycznoEkonomicznej.

• REAKCJE NA STRES EPIDEMII WYBRANI UCZESTNICY BADANIA - pobierz plik
  • OPIS BADANIA JAK SOBIE RADZISZ ZE STRESEM EPIDEMII - pobierz plik
  • Katalog dobrych praktyk Społecznej Odpowiedzialności Uczelni w dobie COVID - 19 wydany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki - pobierz plik

Pani mgr Joanna Gawlicka wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom, przygotowała materiał edukacyjno - szkoleniowy w formie filmowej.
Zapraszamy do obejrzenia.
Jak radzić sobie ze stresem, lękiem, niepewnością? - pobierz film

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

• dummy55 239 38 02

• dummy512 543 463

• dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.