Warsztaty i szkolenia dla studenta

pakiet wsparcia psychologicznego

Warsztaty i szkolenia dla studenta

wni Państwo,

Grupa badaczy z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego przeprowadza badanie pod kierownictwem dr hab. Pawła Holasa, którego główną część stanowi darmowy, 4-tygodniowy trening psychologiczny online, mający na celu nauczenie lepszego radzenia sobie z objawami podwyższonego lęku społecznego w związku z powrotem na uczelnię.

Ostatnimi czasy czujesz napięcie na myśl o powrocie do zajęć stacjonarnych w szkole lub na uczelni? Coraz częściej odczuwasz lęk otoczony/a przez grupę ludzi? Jesteś skrępowany i nie wiesz co powiedzieć przy osobach, na których chcesz zrobić wrażenie?

Myślisz, że byłoby Ci łatwiej pozostać przy formie zdalnego nauczania?  Często rozważasz co powinieneś/winnaś powiedzieć inaczej i zastanawiasz się, co koledzy i koleżanki o Tobie myślą?

Zapraszamy do udziału w badaniu naukowym prowadzonym przez zespół naukowców z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego pod kierunkiem dr hab. Pawła Holasa. Jeśli zakwalifikujesz się do badania, będziesz mógł/mogła wziąć udział w DARMOWEJ interwencji psychologicznej opartej na uważności, dzięki której masz szansę nauczyć się metod pozwalających lepiej sobie radzić z lękiem związanym z powrotem do szkoły lub na uczelnię i ogólnie pojętym stresem i trudnymi emocjami.

Zapisz się już dziś na stronie www.socmind.pl

Zapraszamy również na nasz fanpage:

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu.

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

• dummy55 239 38 02

• dummy512 543 463

• dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.