Aktualności

STUDENCI KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO I STOPNIA Z DYPLOMAMI

W tym trudnym dla wszystkich czasie, nasi studenci kierunku pielęgniarstwo I stopnia sprostali wszystkim trudnościom i osiągnęli pełny sukces!! 63 osoby, które w pierwszym terminie przystąpiły do egzaminu dyplomowego mogą już odetchnąć i zbierać siły do podjęcia wymarzonej pracy.

W dniach 22-31 marca 2021 r. 63 osoby przystąpiły do praktycznego egzaminu dyplomowego na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Swoje umiejętności i zdobytą wiedzę studenci zaprezentowali podczas egzaminu, który miał miejsce w oddziałach:

  • Oddział Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej / Pododdział Chirurgii Naczyniowej
  • II Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologicznym i Pododdziałem Diabetologicznym
  • Oddział Pediatryczny z Pododdziałem Neurologiczno - Rehabilitacyjnym.

 Natomiast w dniu 01.04.2021 r.  już w aulach uczelni, podczas teoretycznego egzaminu dyplomowego, ci sami studenci przystąpili do testu, sprawdzającego wiedzę zdobytą przez cały okres podjętych studiów.

DSC 0108 DSC 0111 DSC 0113
DSC 0111 DSC 0112 DSC 0109

 

Składamy gratulacje Absolwentom studiów stacjonarnych na kierunku pielęgniarstwo I stopnia, życzymy Państwu przede wszystkim zdobycia wymarzonej pracy w zawodzie oraz dalszego rozwoju na szczeblu naukowym i zapraszamy do kontynuowania nauki w EUH-E na studiach drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie, nadzorowanie i sprawne przeprowadzenie egzaminów dyplomowych praktycznych i teoretycznych na kierunku pielęgniarstwo I stopnia. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do Pani mgr Elżbiety Gelert Dyrektora Naczelnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu za wielką życzliwość i wyrażenie zgody na przystąpienie studentów kierunku pielęgniarstwo do dyplomu i przeprowadzenie egzaminów w szpitalnych oddziałach.

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

  • dummy55 239 38 02

  • dummy512 543 463

  • dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.