Wygrana w konkursie plastycznym „20 lat EUH-E – znaczenie dla regionu”

W ramach organizowanego przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną Konkursu na stworzenie plakatu z myślą przewodnią „20 lat EUH-E – znaczenie dla regionu” od 22 marca do 14 maja można było przesyłać prace plastyczne.

Konkurs miał na celu przedstawienie działalność Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej na przestrzeni 20 lat oraz usytuowanie jej w regionie.

Konkurs skierowany był do wszystkich osób powyżej 18 r. ż. z artystyczną duszą, które hobbystycznie lub profesjonalnie na co dzień zajmują się tworzeniem prac.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Marcin Koszyński

II miejsce – Piotr Chojnowski

III miejsce – Małgorzata Hull

Wyróżnienie – Nagrodę Publiczności dodatkowo zdobył Pan Piotr Chojnowski.

Konkurs przewidywał również wyróżnienie zgłoszonej pracy plastycznej, która cieszyła się największą popularnością wśród internautów. Bowiem prace umieszczone zostały na profilu na Facebooku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

Wszystkim uczestnikom, którzy nadesłali swoje prace konkursowe jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy samych sukcesów w realizowaniu swoich pasji.

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

• dummy55 239 38 02

• dummy512 543 463

• dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.