Aktualności

Q&A z absolwentami EUH-E

Przedstawiamy Państwu kolejny wywiad z cyklu „Q&A z …” Osobą, która tym razem podzieliła się z nami swoimi odczuciami, jest Pan Piotr Demczuk – tegoroczny absolwent kierunku pielęgniarstwo studia pierwszego stopnia. Co dało ukończenie tak wymagającego kierunku? – dowiedzą się Państwo poniżej.

 

Czy zdobyta w EUH-E wiedza, umiejętności i kompetencje społeczne, przydają się Panu podczas wykonywania pracy zawodowej?

Oczywiście, tak. Wiedza zdobyta w czasie siedmiu semestrów studiów pozwoliła uzyskać umiejętności oraz kompetencje niezbędne do wykonywania zawodu pielęgniarza. Ten zawód wymaga nieustannego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności a studia na EUH-E pozwoliły mi z odwagą, bez kompleksów podjąć pracę w wyuczonym zawodzie.

Jak wspomina Pan pierwsze zajęcia w EUH-E?

Pierwsze zajęcia jakie pamiętam to fizjologia - ćwiczenia, które prowadził lek. Wojciech Partyka. To bardzo wymagający wykładowca, ale dzięki tym zajęciom i stawianym przez prowadzącego wymaganiom zdobyta wiedza przydała się w całym okresie studiów.

Co najbardziej zapadnie Panu w pamięci z czasu studiowania w EUH-E?

Myślę, że ludzie których mogłem poznać a także atmosfera panująca na uczelni.

Zarówno kadra dydaktyczna a nade wszystko osoby z mojego roku studiów sprawiły, że studiowanie było pięknym czasem.

Jak ocenia Pan nauczycieli akademickich EUH-E?

Kadra dydaktyczna EUH-E to ludzie o wysokich kompetencjach, ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Przekazywana przez nich wiedza i umiejętności a także stawiane wymagania pozwalają dobrze przygotować się do wykonywania zawodu.

Jakie ma Pan plany na przyszłość?

Plany na przyszłość to oczywiście praca w jednym z elbląskich szpitali oraz dalsze kształcenie na studiach magisterskich na kierunku pielęgniarstwo. EUH-E w swojej ofercie edukacyjnej daje taką możliwość i mam nadzieję, że z większością moich koleżanek i kolegów spotkam się ponownie w nowym roku akademickim.

 

Dziękujemy Panu Piotrowi za rozmowę i do zobaczenia na najbliższej inauguracji.

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

  • dummy55 239 38 02

  • dummy512 543 463

  • dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.