Aktualności

W EUH-E nie tylko się uczą…..

Na terenie boiska Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej już w ten piątek 11 czerwca o godz. 11.00 odbędzie się mecz siatkówki o Puchar Rektora EUH-E. Mecz charytatywny na rzecz chorej siedmioletniej Julki cierpiącej na wrodzoną wadę serca.
Julka jest pogodną, odważną i pomysłową cudowną dziewczynką, która przeszła kilka operacji serca. Choruje na atrezje zastawki trójdzielnej, zastawki tętnicy płucnej, sinice, niedoczynność tarczycy i zespół Hornera.
Zorganizowany Mecz ma nie tylko przynieść trochę relaksu, zabawy i rywalizacji ale przede wszystkim pokazać, że w naszej uczelni integrujemy się ze środowiskiem lokalnym i jak już nie raz Społeczność Akademicka pokazała,  potrafimy pomagać.
Partnerem naszej akcji jest Stowarzyszenie "Fabryka Dobra", która w sposób ciągły pomaga rodzinom w trudnej sytuacji życiowej poprzez przekazywanie ubrań, żywności i środków czystości. Także wspiera osoby w podniesieniu swojego statutu i aktywizuje je poprzez pomoc w poszukiwaniu pracy, czy też chociażby kursów doszkalających.Także niosą pomoc w drobnych remontach w miarę możliwości (zbierają komuś niepotrzebne materiały budowlane, wykończeniowe i dłońmi wolontariuszy o dużych sercach pomagają wyremontować mieszkania). Planują także rozwinięcie swoich skrzydeł poprzez organizację warsztatów wolontaryjnych, integracyjnych dla różnych grup wiekowych. Dążą do stworzenia Fabrykowego Punktu Wsparcia.
Obecnie pomagają kilkunastu Rodzinom. Szczególne akcje prowadzą dla siedmioletniej Julki cierpiącej na wrodzoną wadę serca i dla chorego p. Mariusza.P
Pani Katarzyna ze stowarzyszenia Fabryka Dobra będzie zbierała pieniążki do puszki na rzecz Julii, natomiast osoby które chcą pomóc a fizycznie ich nie będzie na uczelni, mają możliwość przekazać datki na  zorganizowaną dla Julki zrzutkę https://zrzutka.pl/nxpb2n
Drużynę EUH-E stworzą pracownicy oraz studenci EUH-E. Natomiast za przeciwników będziemy mieli drużynę studentów wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

  • dummy55 239 38 02

  • dummy512 543 463

  • dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.