Aktualności

Dobry lider promuje swoich najlepszych pracowników i prowadzi zespół!

11 października 2020 r. na pierwszym w tym roku akademickim spotkaniu z praktykami dla studentów psychologii i zarządzania na temat „Psychologii w zarządzaniu zespołem” gościliśmy dr psychologii Pana Piotra Makarowskiego.

Dowiedzieliśmy się czym jest psychologia zarządzania oraz jakie cechy powinien mieć dobry lider. Nasz Gość zaznaczył także na czym polega różnica między byciem leaderem a kierownikiem - między zarządzaniem a kierowaniem, oraz na praktycznych przykładach wyjaśnił jak tworzyć skuteczny zespół. Zgrany zespół warunkuje osiągnięcia firmy. Niezgrany, niedopasowany – w tym także kulturowo niedopasowany – zespół może przyczynić się do strat, a jak pokazuje doświadczenie – również do katastrof.

Pan dr Piotr podzielił się z nami także swoim doświadczeniem lotniczym – ukazując znaczenie zespołu w pracy w lotnictwie. Uroku interesującej prezentacji dodały fotografie wykonane z kokpitu boeinga 737 – zdjęcia wykonane w chmurach, przelot nocny nad Paryżem, lądowanie we mgle. Dziękujemy naszemu Gościowi!

Autor teksu: Pani dr Anna Skuzińska, Prorektor ds. studenckich, pełniąca funkcję koordynatora kierunku psychologia.

zdjęcie 3 zdjęcie 5 zdjęcie 6
zdjęcie 9 zdjęcie 11

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

  • dummy55 239 38 02

  • dummy512 543 463

  • dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.