Cykl filmów efektem pracy członków koła naukowego i studentów WNoZ

Pracownia Badań Socjomedycznych wraz członkami koła naukowego: sekcji pielęgniarskiej i sekcji ratowniczej oraz studentami kierunku ratownictwa z Wydziału Nauk o Zdrowiu kontynuuje prace nad cyklem filmów instruktażowych nt Edukacji zdrowotnej i profilaktyki Covid 19.
W tym semestrze aktywnie działają sekcje kół naukowych. Efektem pracy studentów jest kontynuacja cyklu filmów instruktażowych dotyczących wybranych zagadnień profilaktyki i edukacji zdrowotnej, problematyki tak ważnej w dobie panującej pandemii.

Członkowie sekcji pielęgniarskiej i ratowniczej pod opieką dr n. med. Magdaleny Lemskiej przygotowali 10 krótkich filmów instruktażowych, które cyklicznie są prezentowane na stronach naszej Uczelni.
Oto kolejny film, który podejmuje tak ważny aspekt problematyki Covid-19, p.M. Babiński i p. D. Siegmiler są autorami filmu pt.: „Instruktaż prawidłowego zdejmowania kombinezonu IPOB w warunkach szczególnych - jednoosobowo”  - pobierz film

Pozostałe przygotowane prace filmowe studentów WNoZ zostaną zawieszone w kolejnym miesiącu.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aranżacjami filmowymi naszych studentów!

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

• dummy55 239 38 02

• dummy512 543 463

• dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.