Aktualności

Przypomnienie - ankieta dot. radzenia sobie ze stresem w czasie epidemii

To już ostatni raz kiedy prosimy Państwa o wypełnienie ankiety. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w badaniu. Ten trudny dla nas wszystkich czas nie daje nam taryfy ulgowej. Nie zwalniamy tempa, ale dopasowujemy się do obecnej sytuacji w każdym obszarze - w tym również w obszarze prowadzenia badań naukowych.

 

W związku z tym Prodziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych dr Piotr Kulikowski oraz Kierownik Kierunku Psychologia dr Anna Skuzińska zapraszają wszystkich Studentów oraz Wykładowców do wzięcia udziału on-line w badaniu naukowym dotyczącym radzenia sobie ze stresem w czasie epidemii.

Badanie jest anonimowe, zajmuje kilka minut i polega na kilkukrotnym wypełnieniu ankiety, która dostępna jest tutaj: https://tiny.pl/t32xs

Udział w badaniu to okazja do wyrażenia swoich przeżyć, uczuć i emocji związanych z epidemią oraz codziennym życiem w czasie epidemii. Zainteresowane osoby będą mogły - po ukończeniu całego badania - otrzymać informację o swoim wyniku. Wynik można uzyskać kontaktując się z Panią dr Anną Skuzińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Facebook

Newsletter

I agree with the Warunki korzystania and the Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

  • dummy55 239 38 02

  • dummy512 543 463

  • dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.